Vítejte v AVISTA OIL !

Vedoucí postavení na trhu

V ČESkÉ REPUBLICE

Největší sběratel v České Republice 

Jsme největším sběratelem a zpracovatelem odpadních minerálních olejů v České republice. Od roku 2013 jsme součástí německé skupiny AVISTA OIL AG. Do září roku 2017 nás zákazníci znali pod jménem REKLA spol. s.r.o..

 

Aktivní všude

AVISTA OIL působí po celé republice. Díky pobočkám v Pardubicích, Olomouci a v Českých Budějovicích a rozsáhlému vozovému parku může nabídnou svým zákazníkům kvalitní a rychlé služby. Po implementaci nejnovějšího softwaru pro odbavení zásilek a vlastního CRM systému má zákazník dokonalý přehled o svých objednávkách a plánovaných svozech.

 

Specialisty ve všech oblastech

AVISTA OIL není jenom specialistou na sběr a přepracování odpadních minerálních olejů. Svým zákazníkům nabízí širokou paletu dalších služeb především z oblasti likvidace nebezpečných odpadů. Ať to jsou použité olejové či vzduchové filtry, brzdové a chladící kapaliny, sorbenty nebo také obaly znečištěné ropnými látkami. AVISTA OIL zajistí likvidaci emulzí a zaolejovaných vod. Zákazník se na nás může obrátit se žádostí o přepravu nebezpečných odpadů (ADR/RID) a to od malého množství až po přepravu cisternovými vozy či vagóny.

 

Vždy zodpovědný

Zaručujeme našim zákazníkům dodržování všech zákonných požadavků a odpovědnosti vůči životnímu prostředí a necháme použitý olej v rafinérii naší mateřské společnosti AVISTA OIL Deutschland GmbH přepracovat na vysoce kvalitní základový olej.

Sídlo společnosti
AVISTA OIL s.r.o.

Semtín 111
Pardubice 533 33
info@avista-oil.cz

Kontakty